NEWS
ZIEMIA WODA POWIETRZE
Get the Flash Player to see the slideshow.
PARTNERZY
https://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html logo dla firm pożyczka Lublin sterydy anaboliczne sterydy sklep biznes plan salonu kosmetycznego inteligentny dom adwokat kraków
Event Training

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Prezentowane szkolenie to przede wszystkim rozwój nowych umiejętności przełamywania barier związanych z publicznymi wystąpieniami, wypracowania własnego stylu prezentowania treści, wywierania wpływu na odbiorców, stosowania efektywnych narzędzi podtrzymujących uwagę słuchaczy i wywierania pozytywnego wrażenia.

Zajęcia pomogą Ci przede wszystkim w profesjonalnym prezentowaniu siebie a także w zdobyciu: pewności siebie i wywierania wpływu na ludzi, prezentowaniu się na forum firmy, posiedzeniu zarządu lub w innych sytuacjach biznesowych, kreowaniu swojego biznesowego wizerunku, zainteresowaniu słuchaczy i wciąganiu ich w dyskusję, udzielaniu odpowiedzi na trudne pytania.

Pamiętaj, że to nie jest kwestia talentu dostępnego nielicznym, ale normalna umiejętność, tak jak jazda samochodem, smażenie naleśników bądź odebranie sms-a. Kiedyś tego nie umiałeś, a teraz umiesz – i wykonujesz bez trudu - po prostu było Ci to potrzebne.

 

Zamów szkolenie