NEWS
ZIEMIA WODA POWIETRZE
Get the Flash Player to see the slideshow.
PARTNERZY
https://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html logo dla firm http://www.atlas-poland.plmzpack.pl
Event Training

Każde wybrane przez Państwa szkolenie może mieć charakter stacjonarny lub wyjazdowy (jedno- lub kilkudniowy). Od jego charakteru, długości, rodzaju i tematyki proponujemy uzależnić atrakcje dodatkowe. Podczas wyjazdów staramy się szczególnie wykorzystać możliwości miejsca, w którym odbywa się szkolenie.

Na Państwa życzenie zajmiemy się dobrem miejsca, zapewnimy transport oraz wzbogacimy o wieczór rozrywkowy w dowolnym klimacie. Połączymy go z wykwitną degustacją: win, rumów, whisky, miodów pitnych a także o atrakcyjny pokaz sztuki barmańskiej. Sprawimy, że zwykły wieczór w lokalu przerodził się w egzotyczną zabawę: cygańską, hawajską, grecką, japońską, bądź brazylijską.

Szczególnie polecamy warsztaty bębniarskie, aktywności w terenie np. skoki spadochronowe, rozgrywki paintballowe, gry miejskie, eksploracje jaskiń, pokazy udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, rejsy statkami m. in. po Wiśle i morzu Bałtyckim, pokazy ratownictwa morskiego, skutery wodne, riby, a dla duszy i ciała: masaż misami połączony z kąpielą w dźwiękach gongów tybetańskich oraz relaks w SPA.

Ze względu na naszą innowacyjność nie zamykamy się na żadną formę ekspresji i relaksu. Dlatego do wydarzeń towarzyszących szkoleniom możemy zaproponować również atrakcje z zakresu kultury i sztuki. Jesteśmy przekonani, że spotkania ze współczesnymi twórcami sztuki (malarstwo, rzeźba, grafiki) i wspólne tworzenie dzieła okaże się niezwykłym przeżyciem.

Najważniejsza dla nas pozostaje jednak Państwa satysfakcja. Jeśli więc zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi pomysłami, my zrobimy wszystko, by pomysły te wcielić w życie.

Bo dla nas szkolenie to wydarzenie. Po prostu.