NEWS
ZIEMIA WODA POWIETRZE
Get the Flash Player to see the slideshow.
PARTNERZY
https://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html logo dla firm pożyczka Lublin sterydy anaboliczne sterydy sklep biznes plan salonu kosmetycznego inteligentny dom adwokat kraków
Event Training

Każde wybrane przez Państwa szkolenie może mieć charakter stacjonarny lub wyjazdowy (jedno- lub kilkudniowy). Od jego charakteru, długości, rodzaju i tematyki proponujemy uzależnić atrakcje dodatkowe. Podczas wyjazdów staramy się szczególnie wykorzystać możliwości miejsca, w którym odbywa się szkolenie.

Na Państwa życzenie zajmiemy się dobrem miejsca, zapewnimy transport oraz wzbogacimy o wieczór rozrywkowy w dowolnym klimacie. Połączymy go z wykwitną degustacją: win, rumów, whisky, miodów pitnych a także o atrakcyjny pokaz sztuki barmańskiej. Sprawimy, że zwykły wieczór w lokalu przerodził się w egzotyczną zabawę: cygańską, hawajską, grecką, japońską, bądź brazylijską.

Szczególnie polecamy warsztaty bębniarskie, aktywności w terenie np. skoki spadochronowe, rozgrywki paintballowe, gry miejskie, eksploracje jaskiń, pokazy udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, rejsy statkami m. in. po Wiśle i morzu Bałtyckim, pokazy ratownictwa morskiego, skutery wodne, riby, a dla duszy i ciała: masaż misami połączony z kąpielą w dźwiękach gongów tybetańskich oraz relaks w SPA.

Ze względu na naszą innowacyjność nie zamykamy się na żadną formę ekspresji i relaksu. Dlatego do wydarzeń towarzyszących szkoleniom możemy zaproponować również atrakcje z zakresu kultury i sztuki. Jesteśmy przekonani, że spotkania ze współczesnymi twórcami sztuki (malarstwo, rzeźba, grafiki) i wspólne tworzenie dzieła okaże się niezwykłym przeżyciem.

Najważniejsza dla nas pozostaje jednak Państwa satysfakcja. Jeśli więc zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi pomysłami, my zrobimy wszystko, by pomysły te wcielić w życie.

Bo dla nas szkolenie to wydarzenie. Po prostu.